LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foltorja e Berishës në Pogradec/ Kush janë demokratët që shoqërojnë liderin historik të PD

9 Nëntor 2021, 15:55, Politikë CNA
Foltorja e Berishës në Pogradec/ Kush janë demokratët

Pas pak ish kryeministri Sali Berisha do të mbajë Foltoren e radhës në Pogradec.

Ashtu si në çdo takim, Berisha është shoqëruar dhe pritur nga shumë demokratë të cilët kanë parë tek Foltoret e tij shpresën për të ringritur Partinë Demokratike, për ta bërë atë një parti më të fortë dhe më të hapur.

Sot pranë tij, në takimin me demokratët e Pogradecit do të jenë deputeti Edmond Spaho dhe Florjon Mima dhe Evi Kokalari.

Kujtojmë se kjo është Foltorja e 15 e Sali Berishës, pas takimit në Tiranë, Durrës, Fier, Vlorë, Gjirokastër, Elbasan, Korçë, Dibër, Kukës, Berat, Lushnje, Kamëz etj./ CNA.al

Lajmet e fundit nga