LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Berisha mbërrin në Pogradec/ Shoqërohet nga Evi Kokalari

9 Nëntor 2021, 16:17, Politikë CNA
Berisha mbërrin në Pogradec/ Shoqërohet nga Evi Kokalari

Ish kryeministri Sali Berisha sapo ka mbërritur nëe Pogradec, ku do të mbajë Foltoren e tij të 15-të.

Berisha në këtë takim, shoqërohet nga aktivistja Evi Kokalari.

Me thirrjet ?O Sali o hero gjithë Shqipëria ty të do? dhe ?Berisha, Berisha? në korr, demokratët e pogradecit treguan edhe një herë se janë në mbështetje të ish liderit të demokratëve.

Berisha në këtë takim është i shoqëruar edhe nga deputeti Edmond Spaho./CNA.al

Lajmet e fundit nga