LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Call Center i Bashës vjedh identitetin e Xhemi Shehut

9 Nëntor 2021, 15:39, Politikë CNA
Call Center i Bashës vjedh identitetin e Xhemi Shehut

Call Centerat e Lulzim Bashës vijojnë të jenë në aksion.

Në faqen zyrtare të Facebookut të Lulzim Bashës vihen re që ka pasur fake komente që bëhen kryesisht nga call centera edhe të rinj që paguhen nga Luli.

Ajo që është më skandaloze është se kanë shkuar deri të Xhemi Shehu, shoë girl dhe  prezantuesja e mirënjohur Xhemi Shehu tashmë është një ?fanse? e Lulzim Bashës.

CNA.al e kontaktoi, Xhemi mohoi kategorikisht që të kishte Facebook në emër të saj. Për më tepër edhe më përpara ajo ka bërë një postim në Instagram ku ka thënë se nuk ka Facebook dhe këto janë jaqe të vjedhur dhe nuk janë faqet e mia.

Tani mesa duket, kunati dhe Luli duke qenë se kanë ngelur pa demokratët në bazë dhe partia i ka ikur, ka filluar të shpikë personazhe publike me llogari fake për të komentuar në favor të Bashës./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga