LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sot “Foltorja” me demokratët e Pogradecit/ Zbulohet qyteti i radhës që do presë Berishën

9 Nëntor 2021, 13:37, Politikë CNA

Ish-kryeministri Sali Berisha vijon takimet me demokratët.

Pasditën e sotme, ?Foltorja? e Berishës do të ndalet në qytetin e Pogradecit.

Në një njoftim zyrtar, Berisha bën të ditur se takimi do të mbahet në orën 17:00, në Pallatin e Kulturës Lasgush Poradeci.

?Sot në Pogradec në ora 17:00 në Pallatin e Kulturës Lasgush Poradeci mbahet Foltorja ?Për një Parti Demokrtatike me te bashkuar, më të, më të fortë, më të hapur?. Ftoj të gjithë demokratët dhe demokratet e Pogradecit të marrin pjesë. Vetem të bashkuar fitojmë!?-shkruan Berisha.

Ndërkohë, CNA.al ka mësuar se qyteti i radhës që do të presë Berishën është Kruja.

Burime për CNA.al bëjnë të ditur se në datë 16 nëntor ora 17:00, do të zhvillohet ?Foltorja? me demokratët e Krujës./CNA.al

Lajmet e fundit nga