LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Foto-Berisha zbret në Pogradec/ Demokratët i rezervojnë pritje të ‘zjarrtë’

9 Nëntor 2021, 16:17, Politikë CNA
Foto-Berisha zbret në Pogradec/ Demokratët i rezervojnë pritje

Ish kryeministri Sali Berisha zhvillon  sot Foltoren  e radhes në qytetin e Pogradecit.

Mijera qytetare kanë dalë për të pritur ish-kryeministrin Sali Berisha, me entuziasëm, brohorima dhe duartrokitje, para pallatit të Kulturës ku do mbahet foltorja.

Kjo është Flotorja e 15 e ish kryeministrit, pas takimeve të jashtëzakonshme që ka zhvilluar në Tiranë, Durrës, Fier, Shkodër, Vlorë, Gjirokastër, Elbasan, Kukës, Korçë, Shkodër, Dibër, Kavajë, Kamëz etj.

Ndërkohë që më datë 11 pritet të mbahet kuvendi kombëtar./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga