LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Berisha sfidon Ramën/ E fton në debat televiziv

9 Nëntor 2021, 17:01, Politikë CNA
Berisha sfidon Ramën/ E fton në debat televiziv

Lideri historik i demokratëve, Sali Berisha, ka përciellë një mesazh të fortë për kryeministrin Edi Rama nga foltorja e Pogradecit.

Berisha tha se Foltorja i ka kallur daten, duke e ftuar ne debat televiziv, para se t’i japin duar.

?Do dalim nga kthetrat e këtij pushteti, do i ccojmë shqiptarët në fitoren qe meritojnë. Së fundi duhet ta mbyll me një meszh për Edi Ramën.

“Edvin je i pashpresë, Foltorja të ka kallur datën.

E garantoj se më Sali Berishën do bashkohen gjithë burrat e gratë që i besojnë dinjitet njerzor. Të gjithë ata që i thonë Shqipërisë Shqipëri, dhe atdheut atdhe. Ata që e konsiderojnë mafien një rrezik kombëtar.

Para se të japim duart dua të ftoj në një debat televiziv. Dhe mbathja për në Beograd se aty të presin krahëhapur.?/CNA.al

 

Lajmet e fundit nga