LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Noka: Demokratët e Pogradecit mbështesin një PD të bashkuar

9 Nëntor 2021, 17:32, Politikë CNA

Deputeti i PD, Flamur Noka, ka publikuar disa foto nga Foltorja e Berishës në Pogradec , ku shihen qindra demokratë që kanë mbushur plot sallën ku po mbahet takimi.

Noka shkruan krahas fotove se demokratët e demokratet e Pogradecit mbështesin një PD të bashkuar, një PD, të hapur, të fortë dhe fituese.

?Pogradeci i bukurive te rralla dhe njerzve te kultures dhe dijes sot i dha shkelqim ?Foltores?.Demokratet dhe demokratet e Pogradecit mbeshtetin nje PD te bashkuar, nje PD me te hapur, me te forte e fituese ..Me Sali Berishen?, shkruan Noka./ CNA.al

Lajmet e fundit nga