LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Plagosi 6-vjeçarin me 3 plumba në fytyrë/ 25 vite burg për autorin

2 Nëntor 2021, 09:26, Kronika CNA

Gjykata e Apelit vendosi lënien në fuqi të vendimit të Gjykatës së Dibrës, për dënimin e 27-vjeçarit Jetmir Koxherri, i akuzuar për ?Vrasje të mbetur në tentative?.

Jetmir Koxherri u dënua me 25 vite burg për plagosjen e një 6-vjeçari me 3 plumba në fytyrë, fill pas një konflikti që kishte pasur me babain e tij.

Ngjarja e rëndë ndodhi qershorin e vitit 2019 në fshatin Krastë të Martaneshit.

Gjithçka nisi brenda një lokali, ku Jetmir Koxherri dhe babai i të miturit patën një konflikt mes tyre./CNA.al

Lajmet e fundit nga