LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ekzekutohet me breshëri plumbash ish-polici/ Zbardhen detaje nga krimi i rëndë

1 Nëntor 2021, 07:11, Kronika CNA
Ekzekutohet me breshëri plumbash ish-polici/ Zbardhen detaje nga krimi i

Plumbat kanë tronditur mëngjesin e sotëm, qytetin e Laçit.

Ish -polici Xhelal Reçi, 60 vjeç është ekzekutuar më breshëri plumbash.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 7.23 minuta, në afërsi të një banke në qytetin e Laçit.

Për momentin janë të paqarta rrethanat e këtij atentati, por policia, raportohet se ka ngritur pika kontrolli dhe ka blinduar të gjithë zonën për të kapur autorin apo autorët.

Në ndihmë të Policisë lokale, raportohet se janë nisur grupe të FNSH-së dhe një grup i posaçëm hetimor për të bërë të mundur zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./CNA.al

Lajmet e fundit nga