LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

I vë flakën banesës në gjendje të dehur/ Shkrumbohet shtëpia, burri përfundon në spital

31 Tetor 2021, 13:35, Kronika CNA
I vë flakën banesës në gjendje të dehur/ Shkrumbohet

Një tjetër banesë është shkrumbuar nga flakët ditën e sotme.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e ?Pus Mezinit? ku i zoti i shtëpisë, Ilir Paja, në gjendje të dehur ka ndezur zjarrin.

Për shkak të zjarrit ai është djegur dhe vetë duke marrë plagë në trup, ndërsa është dërguar menjëherë në spital./CNA.al

Lajmet e fundit nga