LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përgjaken rrugët/ Automjeti përplas një 64 vjeçar që po udhëtonte me biçikletë

31 Tetor 2021, 07:40, Kronika CNA
Përgjaken rrugët/ Automjeti përplas një 64 vjeçar

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Milot-Mamurras, në vendin e quajtur ?Fusha e e Sportit ?.

Policia njofton, se automjeti me drejtues shtetasin V.M., 34 vjeç, banues në Durrës është përplasur me biçiklistin shtetasin D.K., 60 vjeç, banues në Laç, ku si pasojë ka marrë dëmtime dhe është dërguar në spitalin e Traumës, Tiranë.

Drejtuesi i automjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Kurbin, për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes./CNA.al

Lajmet e fundit nga