LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E rëndë në Malësi të Madhe/ 50-vjeçari vetëplagoset me armë zjarri

30 Tetor 2021, 11:30, Kronika CNA
E rëndë në Malësi të Madhe/ 50-vjeçari

Një person mësohet se është vetëplagosur me armë zjarri në Malësi të Madhe.  Ngjarja ka ndodhur në fshatin Mehaj dhe 50-vjeçari i plagosur aktualisht është dërguar në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Shtetasi me inicialet N.B. raportohet se ka marrë një plumb te një nga këmbët, ndërsa është nën kujdesin e mjekeve. Nga dyshimet paraprake, thuhet se kjo vetëplagosje ka ardhur nga pakujdesia, por ndërkohë policia ka shkuar në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e plotë të rrethanave./CNA.al

Lajmet e fundit nga