LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident në superstradën Lezhë-Shkodës/ Plagoset një person

28 Tetor 2021, 16:58, Kronika CNA

Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në superstradën Lezhë-Shkodër në hyrje të fshatit Balldre.

Autovetura përplas motoçikletën e për pasojeë ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i motoçikletës.

Policia ka mbërritr në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave./CNA.al

Lajmet e fundit nga