LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Policia sekuestron sasi kokaine dhe kanabis/ Dy shtetas në pranga

28 Tetor 2021, 06:49, Kronika CNA
Policia sekuestron sasi kokaine dhe kanabis/ Dy shtetas në pranga

Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë shtetasit E.K, 38 vjeç dhe E.GJ 27 vjeç.

Gjatë kontrollit në banesën e shtetasit E.K janë sekuestruar lëndë narkotike kokainë dhe kanabis.

?Specialistët e Seksionit për Hetimin e Narkotikëve bënë arrestimin në flagrancë të shtetasve E. K, 38 vjeç dhe E. Gj, 27 vjeç, pasi gjatë kontrollit të banesës të shtetasit E. K, në të cilën u konstatua dhe shtetasi E. Gj, gjetën dhe sekuestruan një sasi me lëndë narkotike kokainë dhe kanabis?, njofton policia./ CNA.al

Lajmet e fundit nga