LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Motori përplas biçikletën në Elbasan/ Një i lënduar

26 Tetor 2021, 18:30, Kronika CNA
Motori përplas biçikletën në Elbasan/ Një i

Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Elbasan.

Mësohet se një motor është përplasur me një biçikletë, dhe për pasojë ka mbetur  plagosur një person.

Menjeherë personi i lënduar është nisur për në spital, për të marrë trajtimin shëndetësor.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur shërbimet e policisë dhe kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga