LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Krimi i dyfishtë në Vlorë/ Policia jep detajet e para

25 Tetor 2021, 16:59, Kronika CNA
Krimi i dyfishtë në Vlorë/ Policia jep detajet e para

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshtin Mekat të Vlorës. Mësohet se shtetasi me inicilet G. K, ka vrarë në banesë xhaxhain e tij, shtetasin me inicialet J. K,  dhe më pas veten.

Policia, përmes një njoftimi bën me dije se është gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale arma e gjahut.

Njoftimi i plotë nga policia:

“Vlorë/Informacion paraprak

Në fshatin Mekat, Vlorë, dyshohet se shtetasi G. K, ka vrarë me armë gjahu në banesë xhaxhain e tij, shtetasin J. K,  dhe më pas ka vrarë veten.

Në vendngjarje është gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale arma e gjahut.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Vlorë vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes”./CNA.al

Lajmet e fundit nga