LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Grabitja në Krujë/ Zbardhen të tjera detaje, nga lidhja e biznesmenit me çështjen Shullazi tek paratë me fajde

24 Tetor 2021, 12:43, Kronika CNA
Grabitja në Krujë/ Zbardhen të tjera detaje, nga lidhja e

Teksa hetimet vijojnë për zbardhjen e grabitjes, të tjera detaje dalin në dritë ku biznesmeni njihej në zonë si një person që jepte para me fajde. Madje Nazmi Çungu ka qenë edhe dëshmitar në 2016 në procesin gjyqësor ndaj Emiliano Shullazit.

Nazmi Çangu pohoi e njihte Ylvi Beqjan dhe se i kishte dhënë atij një shumë parash borxh.

Policia vijon hetimet për zbardhjen e plotë të situatë të mëparshme të biznesmenit për të zbardhur dhe dinamikën e grabitjes së ndodhur sot.

Lajmet e fundit nga