LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Plagosja me kallashnikov në Fier/ Gjendet një makinë e djegur

23 Tetor 2021, 19:49, Kronika CNA
Plagosja me kallashnikov në Fier/ Gjendet një makinë e djegur

Të tjera detaje janë zbardhur nga ngjarja e rëndë që tronditi Fierin mbrëmjen e sotme.

Një 50-vjeçar mbeti i plagosur me kallashnikov pranë një qendre tregtare dhe ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.

Ndërkaq, mësohet se një makinë është gjetur e djegur në afërsi të ?Bypasit? Fier, e cila dyshohet të jetë e autorëve.

Ende nuk dihet rrethanat e plota të kësaj ngjarje, ndërkohë policia ka rrethuar zonën dhe po punon për identifikimin e autorëve./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga