LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Aksident në Tiranë/ Makina përplaset me motorrin

22 Tetor 2021, 19:39, Kronika CNA
Aksident në Tiranë/ Makina përplaset me motorrin

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në Tiranë. Në makinë është përplasur me një motor, ndërsa drejtuesi i këtij të fundit është i shtrirë në tokë.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e ?Don Boskos?, ndërsa mësohet se nga përplasja është plagosur shoferi i motorit.

Në vendngjarje kanë mbërritur policia dhe ambulanca, duke i dhënë ndihmën mjekësore të plagosurit, ndërsa aty shihen të mbledhur edhe qytetarë të ndryshëm, të cilët janë ndodhur në rrugë, kur ka ndodhur ngjarja./CNA.al

Lajmet e fundit nga