LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Aksident i rëndë në Berat/ Humb jetën 48 vjeçari

20 Tetor 2021, 07:51, Kronika CNA
Aksident i rëndë në Berat/ Humb jetën 48 vjeçari

Një aksident i rëndë është regjistruar në Berat. Shtetasi A. A., 48 vjeç  është goditur nga një mjet dhe për pasojë ka humbur jetën. Drejtuesi i mjetit pas aksidentit është largur nga vendngjarja.

Informacioni i plotë nga policia:

Berat/Në vendin e quajtur “Çentër Shqiptare”, Kombinat, shtetasi A. A., 48 vjeç, banues në lagjen Çlirim, Berat, duke kaluar rrugën, është goditur nga një mjet dhe për pasojë ka humbur jetën. Drejtuesi i mjetit, ende i paidentifikuar, pas aksidentit, është larguar nga vendngjarja”. /CNA.al

Lajmet e fundit nga