LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Detajet tronditëse/ Në të njëjtën SPA ku humbën jetën turistët rus, muaj më parë u gjet i pajetë dhe një polak

19 Tetor 2021, 20:55, Kronika CNA
Detajet tronditëse/ Në të njëjtën SPA ku humbën

Gazetari Spartak Koka, ka zbardhur detje të reja nga ngjarja e rëndë që ndodhi pak ditë më parë në Qerret të Kavajës, ku katër turistë rus, humbën jetën në ambientet e SPA në një hotelet e qytetit.

Koka ka zbuluar se po në të njejtin hotel, pak muaj më parë, në të njëjtën spa, është gjetur I pajetë dhe një turist polak.

Por sipas Kokës, shkaku i vdekjes është përcaktuar arresti kardiak.

“Në të njëjtin hotet, në të njëjtën SPA, ka humbur jetën një shtetas polak 55 vjec.

Shkaku i vdekjes sipas ekspertizës ka qënë arresti kardiak.

Është dy tre muaj përpara. E ka konfirmuar edhe policia edhe Prokuroria e Kavjës.?, tha Koka./CNA.al

 

 

 

 

 

Lajmet e fundit nga