LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Goditi efektivët e policisë/ Arrestohet 26-vjeçari në Kavajë

18 Tetor 2021, 15:15, Kronika CNA

Një 26-vjeçar me iniciale A.H është arrestuar ditën e sotme në Kavajë, pasi ka dhunuar efektivët e policisë.

Mësohet se fillimisht 26 vjeçari është ndaluar pasi është konstatuar duke bërë manovra të rrezikshme në rrugë. Më pas gjatë momentit të shoqërimit, i riu ka goditu efektivët e policisë.

 ?Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Kavajë u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit A. H, 26 vjeç, sepse në momentin e ndalimit të mjetit të tij, pasi kryente manovra të rrezikshme në rrugë, ky shtetas ka kundërshtuar me dhunë dhe ka goditur për shkak të detyrës, punonjësit e policisë?, thuhet në njoftimin e policisë./CNA.al

Lajmet e fundit nga