LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shkrumbohet nga flakët banesa në Korçë/ Dyshohet për viktima

18 Tetor 2021, 15:35, Kronika CNA

Një banesë është përfshirë nga flakët pasditen e sotme në Korçë.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen 12 , në zonën e quajtur Çezma e Amzës.

Në momentin që ka rënë zjarr,  mësohet se kanë qenë 4 persona në banesë, 3 kanë dalë, 1 ka ngelur brenda dhe dyshohet të jetë djegur.

 

Lajmet e fundit nga