LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksidentoi për vdekje një person/ Pas katër ditësh prangoset autori

23 Tetor 2021, 06:51, Kronika CNA
Aksidentoi për vdekje një person/ Pas katër ditësh prangoset

Një 33 vjeçar është arrestuar pasi ka aksidentuar për vdekje një person.

Policia njofton se është bërë ndalimi i shtetasit A.L., 33 vjeç, banues në Durrës, pasi më datë 19.10.2021, në vendin e quajtur “Çentër Shqiptare”, Kombinat, duke drejtuar mjetin tip “Opel”, goditi shtetasin A.A, i cili humbi jetën, dhe më pas u largua nga vendi ngjarjes./CNA.al

Lajmet e fundit nga