LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Të shtëna me armë zjarri në Fier/ Plagoset rëndë një person

23 Tetor 2021, 19:12, Kronika CNA
Të shtëna me armë zjarri në Fier/ Plagoset rëndë

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme pranë zonës së njohur si ish-QTU në Fier.

Nga të shtënat mësohet se një person ka mbetur i plagosur.

Ai është dërguar në gjendje të rëndë në spital.

Ende nuk dihen rrethanat e kësaj ngjarje të rëndë por është raportuar për breshëri të shtënash.

Ndërkohë policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të asaj se çfarë ka ndodhur.

Lajmet e fundit nga