LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Motomjeti humb kontrollin dhe del jashtë rruge/ Plagosen babë e bijë

23 Tetor 2021, 17:45, Kronika CNA
Motomjeti humb kontrollin dhe del jashtë rruge/ Plagosen babë e

Një aksident automobilistik është shënuar mbrëmjen e sotme, ku si pasojë janë plagosur babë e bijë, të cilët janë dërguar me urgjencë për në spital.

Sipas njoftimit të policisë, bëhet me dije se shtetasi me inicialet F.M i cili ka qenë duke drejtuar një motomjet dhe pasagjere ka pasur vajzën e tij ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

Babë e bijë ndodhen nën kujdesin e mjekëve dhe jashtë rrezikut për jetën.

?Krujë/Informacion paraprak

Me datë 23.10.2021, rreth orës 18:40, në aksin rrugorë Krujë-Fushë Krujë, shtetasi F. M., duke drejtuar motomjetin ka humbur kontrollin dhe ka dalë jashtë rruge. Si pasojë është dëmtuar drejtuesi i mjetit dhe pasagjerja, (vajza) shtetësja N. M., të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet ne vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave te aksidentit?, thuhet në njoftimin e policisë./CNA.al

Lajmet e fundit nga