LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Krimi në familje trondit Vlorën/ Dyshohet për viktima

25 Tetor 2021, 16:53, Kronika CNA
Krimi në familje trondit Vlorën/ Dyshohet për viktima

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur  në Vlorë.

Nga të dhënat e para, bëhet e ditur se nipi dyshohet të ketë vrarë xhaxhanë dhe më pas edhe veten e tij. Mësohet se krimi ka ndodhur në një fshat të Vlorës, në Mekad.

Policia ndoshet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave që sollën këtë krim të rëndë./CNA.al

Lajmet e fundit nga