LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video- Gazetarja Klodiana Lala mes parcelës plot hashash

27 Tetor 2021, 20:54, Kronika CNA
Video- Gazetarja Klodiana Lala mes parcelës plot hashash

Gazetarja Klodiana Lala ka shkuar mbrëmjen e sotme në një nga parcelat ku kultivohet dhe thahet lënda narkotike kanabis.

Në pamjet e publikuara nga vetë ajo, shihet qartazi një parcelë hashashi dhe më pas një kapanon ku bima thahej, për t?u përgatitur për trafikim me destinacion drejt vendeve të Bashkimit Europian.

Gazetarja dhe stafi i bashkëpunëtorëve deklarojnë për emisionin ?Në shënjestër?, në News24 se kanë premtuar të jenë diskretë, në mbajtjen e fshehtë të vendit në të cilin ata kanë shkuar./CNA.al

Lajmet e fundit nga