LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksioni antidrogë në Lezhë/ Gjendet një shtëpi me kanabis

28 Tetor 2021, 13:04, Kronika CNA

Policia e Lezhës po vijon me aksionin antidrogë.

Gjatë kontrolleve të befasishme është sekuestruar një sasi lëndësh naktorike, prej 50 kilogramë, në një shtëpi të braktisur në fshatin Manati.

Forcat e Policisë po punojnë intensivisht për identifikimin dhe kapjen e poseduesve./ CNA.al

Lajmet e fundit nga