LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident i shumëfishtë në Shijak/ Automjeti përplas motorin, 8 të lënduar

28 Tetor 2021, 19:04, Kronika CNA

Një aksident  i shumëfishtë raportohet të ketë ndodhur mbrëmjen e sotme në  Shijak. Burime bëjnë me dije se një automjet është përplasur me një motor dhe si pasojë e aksidentit kanë mbetur të lënduar 8 persona.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:00 dhe në raportimin e policisë thuhet se mjeti tip ?Benz?, me drejtues shtetasin me iniciale D. K., është përplasur me një motomjet me rimorkio. 8 të plagosurit që ndodheshin në rimorkio janë dërguar menjëherë në spital dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën./CNA.al

Lajmet e fundit nga