LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident në Korçë/ Makina përplas 18 vjeçaren

29 Tetor 2021, 08:08, Kronika CNA

Një automjet tip benz ka përplasur një 18 vjeçare në qytetin e Korçës mëngjesin e sotëm.

Mësohet se 18 vjeçarja me iniciale L. B., ndodhet aktualisht në Spitalin e Korçës dhe fatmirësisht, jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi i plotë nga policia:

“Më datë 29.10.2021, rreth orës 08:30, në lagjen nr. 18, Korçë, një automjet tip “Benz”, ka përplasur shtetasen L. B., 18 vjeçe, banuese në fshatin Sheqeras, Maliq, këmbësore në rrugë dhe më pas është larguar nga vendngjarja. Shtetasja L. B., ndodhet aktualisht në Spitalin e Korçës, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe kapjen e autorit”.

Lajmet e fundit nga