LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Babai monstër dhunon të bijën/ Arrestohet 27-vjeçari, e mitura dërgohet në spital

30 Tetor 2021, 08:35, Kronika CNA
Babai monstër dhunon të bijën/ Arrestohet 27-vjeçari, e

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në kryeqytet, ku një 27-vjeçar me inicialet R. K. raportohet se ka ushtruar dhunë fizike kundrejt vajzës së tij të mitur. Menjëherë pas denoncimit policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka vënë në pranga babain e të miturës.

Nga ana tjetër, e mitura është dërguar në spital për ndihmë mjekësore pasi ka pësuar fraktura si pasojë e dhunës së udhtruar nga i ati. /CNA.al

Lajmet e fundit nga