LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shkrumbohet nga flakët makina në Elbasan/ Dyshimet e para

30 Tetor 2021, 20:53, Kronika CNA
Shkrumbohet nga flakët makina në Elbasan/ Dyshimet e para

Një makinë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në lagjen ?Skënderbej? të qytetit të Elbasanit.

Makina ndodhej e parkuar në oborrin e shtëpisë së shtetasit Shaban Doku, i cili rezultoi dhe pronari i mjetit.

Shërbimi zjarrfikës i njoftuar për ngjarjen edhe pse ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes ka mundur vetëm të evitonte përhapjen e flakëve nga era në drejtim të banesave, ndërsa janë të paqarta shkaqet e përfshirjes së automjetit nga flakët./CNA.al

Lajmet e fundit nga