LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

60 vjeçari plagoset me armë gjahu/ Çfarë po ndodh në Shkodër

30 Tetor 2021, 14:58, Kronika CNA
60 vjeçari plagoset me armë gjahu/ Çfarë po ndodh

Një 60 vjeçar me inicialet N.B, ka shkuar për ndihmë mjeksore në Spitalin Rajonal Shkodër, pasi dyshohet se aksidentalisht  në oborrin e banesës është vetëplagosur me armë gjahu.

Sipas informacionit të policisë, shtetasi N.B., e kishte me leje armën e gjahut.

? Informacion paraprak

Shtetasi N.B., 60 vjeç, banues në lagjen Mehaj të  qytetit Koplik, ka shkuar për ndihmë mjeksore në Spitalin Rajonal Shkodër, pasi dyshohet se aksidentalisht  në oborrin e banesës është vetëplagosur me armë gjahu në këmbë, jashtë rrezikut për jetën.

 Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. Nga veprimet paraprake hetimore rezultoi se shtetasi N.B., e kishte me leje armën e gjahut.?/CNA.al

Lajmet e fundit nga