LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Gjendet i pajetë një person në Korçë/ Dyshimet e para

31 Tetor 2021, 13:17, Kronika CNA
Gjendet i pajetë një person në Korçë/ Dyshimet e para

Një person është gjetur i pajetë mesditën e sotme në lagjen nr. 7, Korçë.

Viktima ende e paidentifikuar rreth 60 vjeç, dyshohet paraprakisht të ketë ndërruar jetë nga shkaqe natyrale.

Korçë/Informacion paraprak

Më datë 31.10.2021, rreth orës 13:40, në lagjen nr. 7, Korçë, është konstatuar në rrugë i pajetë, pa shenja dhune, një shtetas ende i paidentifikuar, rreth 60 vjeç, i cili dyshohet paraprakisht të ketë ndërruar jetë nga shkaqe natyrale.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e viktimës dhe për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga