LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Burri rreh gruan në Tiranë/ Vëllai dhe nipi i saj i marrin hakun, e dhunojnë keq

31 Tetor 2021, 10:08, Kronika CNA
Burri rreh gruan në Tiranë/ Vëllai dhe nipi i saj i marrin hakun,

Një 61-vjeçar është vënë në pranga nga Policia e Tiranës, pasi ka dhunuar bashkëshorten.

Ndërkohë, kunati dhe djali i tij I kanë marrë hakun duke e e rrahur, dhe më pas janë shpallur në kërkim nga policia.

?Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.5 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit S. R., 61 vjeç, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij.

Në vijim të veprimeve u shpallën në kërkim shtetasit M. N, 52 vjeç dhe E. N, 20 vjeç (babë e bir), pasi kanë goditur shtetasin S. R, 61 vjeç (kunati i tyre),? njofton policia. /CNA.al

 

Lajmet e fundit nga