LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Përplasen dy automjete/ Plagosen katër persona

31 Tetor 2021, 16:25, Kronika CNA
Përplasen dy automjete/ Plagosen katër persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Shijak- Hardhishte. Një automjet tip Audi është përplasur me një mjet të tipit Golf. Si pasojë e përplasjes janë plagosur katër persona të cilët ndodhen nën kujdeisn e mjekëve dhe jashtë rrezikut për jetën.

?Me datë 31.10.2021, rreth orës 16:50, në aksin rrugor Shijak-Hardhishte është përplasur mjeti tip “Audi” me drejtues shtetasin E. P., me mjetin tip “Golf” me drejtuese shtetasen O. Ç, si pasojë e përplasjes është dëmtuar drejtuesja e mjetit dhe 3 pasagjerë të tjerë që ndodheshin në mjetin tip “Glof”, të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit?, njofton policia./ CNA.al

Lajmet e fundit nga