LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

E rëndë në Bilisht/ Gjendet i pajetë një person në rrugë, zbardhet identiteti

31 Tetor 2021, 17:50, Kronika CNA
E rëndë në Bilisht/ Gjendet i pajetë një person në

Një person i pajetë është gjetur mbrëmjen e sotme në Bilisht.

Sipas policisë, viktima është shtetasi me iniciale E.G 67 vjeç, i cili dyshohet se ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale, pasi në trupin e tij nuk janë konstatuar shenja dhune.

?Informacione paraprake.

Më datë 31.10.2021, rreth orës 17:30, në qytetin e Bilishtit, është konstatuar në rrugë i pajetë, pa shenja dhune, shtetasi E. G., rreth 67 vjeç, banues në Bilisht, i cili paraprakisht dyshohet se ka ndërruar jetë nga shkaqe natyrale.

Gjithashtu rreth orës 17:40, në Spitalin e Prrenjasit, ka shkuar i vdekur shtetasi R. B., 75 vjeç, banues në fshatiun Homçan, Pogradec, i cili nga deklarimet e marra familjarëve të tij, rezulton se është rrëzuar aksidentalisht nga kali.

Grupet hetimore po punojnë për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjeve?, thuhet në njoftimin e policisë./CNA.al

Lajmet e fundit nga