LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Humb kontrollin e makinës dhe del nga rruga/ Ndërron jetë shoferi

31 Tetor 2021, 21:03, Kronika CNA
Humb kontrollin e makinës dhe del nga rruga/ Ndërron jetë shoferi

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në aksin nacional Tepelenë-Gjirokastër, na afërsi të Urës së Leklit.

Shoferi 33 vjeçar, L.I ka humbur drejtimin e mjetit dhe ka përfunduar disa metra larg nga rruga. Si pasojë drejtuesi i mjetit ka humbur jetën.

?Rreth orës 21:15, njoftohemi se në aksin nacional Tepelenë-Gjirokastër, në afërsi të Urës së Leklit, automjeti tip ?BMV?, me drejtues shtetasin L. I. ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar disa metra poshtë rrugës.

Për pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i mjetit, shtetasi L. I., 33 vjeç, banues në fshatin Hormovë, Tepelenë.

Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e policisë, grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit?, njofton policia./ CNA.al

Lajmet e fundit nga