LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Çmenden” nënë e bijë/ Rrahin e bëjnë për spital 25-vjeçaren

1 Nëntor 2021, 12:00, Kronika CNA
“Çmenden” nënë e bijë/ Rrahin e

Dy persona kanë rënë në prangat e Policisë së Durrësit, pasi akuzohen se kanë dhunuar një 25 -vjeçare.

Mësohet se në pranga kanë rënë F. Gj., 59 vjeçe dhe F. Z., 28 vjeçe, përkatësisht nënë dhe bijë.

Të arrestuarat akuzohen se kanë dhunuar, shtetasen A.D. 25 vjeçe, ish-bashkëshortja e djalit të 59-vjeçares.

?Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Durrës arrestuan në flagrancë për veprën penale ?Dhuna në familje?, shtetaset F. Gj., 59 vjeçe dhe F. Z., 28 vjeçe, banuese në Durrës, pasi kanë ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj ish-bashkëshortes së djalit të 59-vjeçares, shtetases A. D., 25 vjeçe, banuese në Durrës.?-thuhet në njoftimin e policisë./CNA.al

Lajmet e fundit nga