LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Plagoset gardisti me armë zjarri/ Zbulohet identiteti

1 Nëntor 2021, 11:43, Kronika CNA
Plagoset gardisti me armë zjarri/ Zbulohet identiteti

Një ngjarje tjetër është shënuar ditën e sotme në qytetin e Durrësit, ku shtetasi me iniciale M.G., 29 vjeç,  punonjës i Gardës së Republikës, është  vetëplagosur me armën e shërbimit.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur aksidentalisht dhe gardisti është dërguar menjëherë në Spitalin Rajonal Durrës për ndihmë mjekësore. Nga raportimet paraprake thuhet se ai është plagosur në këmbë dhe aktualisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën./CNA.al

Lajmet e fundit nga