LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Atentat me armë zjarri/ Ekzekutohet një person

1 Nëntor 2021, 06:59, Kronika CNA
Atentat me armë zjarri/ Ekzekutohet një person

Një vrasje ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Kurbin.

Raportohet për një viktimë që identifikohet me inicialet Xh.R.

Ende nuk dihet çfarë ka ndodhur saktësisht.

Policia ndodhet ne vengjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave./CNA.al

Lajmet e fundit nga