LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Tragjike në Koplik/ Makinat copë nga përplasja, humb jetën pasagjeri

1 Nëntor 2021, 12:10, Kronika CNA
Tragjike në Koplik/ Makinat copë nga përplasja, humb jetën

Një aksident i rëndë është shënuar në unazën e qytetit të Koplikut, ku mjeti tip ?Benz? me drejtues shtetasin E. P., 20 vjeç, është përplasur me mjetin tip ?Volkswagen? me drejtues shtetasin  L. B., 40 vjeç.

Si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë pasagjeri që udhëtonte në mjetin tip ?Volkswagen?  shtetasi D. L., rreth 45 vjeç dhe janë plagosur shtetasit L. B., (drejtuesi) dhe E. Sh., të cilët ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Drejtuesi i automjetit tip ?Benz? është shoqëruar në ambientet e Policisë, për marrje në pyetje dhe zbardhjen shkaqeve që çuan në aksidentin e rëndë./CNA.al

Lajmet e fundit nga