LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto- Mbyllet Foltorja e Berishës në Lezhë

29 Tetor 2021, 17:11, Politikë CNA
Foto- Mbyllet Foltorja e Berishës në Lezhë

Ish kryeministri Sali Berisha ka mbyllur Foltoren në Lezhë, ku u prit nga qindra demokratë.

Ky ishte takimi i 13-të, ndërkohë që njoftoi se ditën e martë do të jetë në Kamëz.

Nën logon për një PD të fortë, të bashkuar dhe të hapur, Berisha ka pasur një mbështetje të zjarrtë deri tani.

Demokratët e kanë quajtur shpresë Foltoren e tij dhe kërkojnë rikthimin në krye të PD./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga