LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Foltorja” e Berishës në Lezhë/ Kush janë demokratët që e shoqërojnë liderin historik

29 Tetor 2021, 15:25, Politikë CNA
“Foltorja” e Berishës në Lezhë/ Kush janë

Ashtu si në çdo takim, kanë qenë të shumtë demokratët që e kanë mbështetur lëvizjen e ish kryeministrit Sali Berisha për ringritjen e PD.

Sot në takimin me demokratët në Lezhë, Berisha është shoqëruar nga, Flamur Noka, Klevis Balliu dhe Aldo Bumçi. Po ashtu, në mbështetje të ish kryeministrit janë edhe drejtuesit kryesorë të degës së PD, deputetë, anëtarë të Kryesisë dhe drejtues të seksioneve dhe grup seksioneve.

Berisha është pritur nga qindra demokratët të Lezhës të cilët e kanë shoqëruar deri në vendin e takimit.

Kujtojmë se kjo është Foltorja e 13, pasi ish kryeminsitri ka realizuar takime në Tiranë, Durrës, Fier, Vlorë, Gjirokastër, Elbasan, Kavajë, Dibër, Korçë, Berat e të tjerë./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga