LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video- Varg makinash në Mamurras/ Demokratët i bashkohen Berishës, nisen drejt Lezhës

29 Tetor 2021, 14:59, Politikë CNA
Video- Varg makinash në Mamurras/ Demokratët i bashkohen

Ish kryeministri Sali Berisha do të mbajë pas pak minutash Foltoren e 13 në Lezhë.

Të shumtë kanë qenë demokratët të kanë ndaluar dhjetëra kilometra larg.

Qindra prej tyre e kanë pritur që në Mamurras, duke e ndaluar dhe përshëndetur.

Më pas i janë bashkuar karvanit për në Lezhë./CNA.al

Lajmet e fundit nga