LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Berisha “zbret” në Lezhë/ Pritje e jashtëzakonshme për “Uraganin”

29 Tetor 2021, 15:16, Politikë CNA
Berisha “zbret” në Lezhë/ Pritje e jashtëzakonshme

Ish kryeministri Sali Berisha po zhvillon takimin e radhës me demokratët në qytetin e Lezhës. Qindra demokratë e kanë pritur me shumë entuziasëm liderin historik të PD.

Berisha është pritur me duartrokitje dhe brohorima nga demokratët e Lezhës.

Kujtojmë këtu se Berisha ka përfunduar takime në disa qytete si Tirana, Fieri, Durrësi, Vlora, Gjirokastra, Elbasani, Korça, Dibra,Kavaja , Kukësi e të tjerë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga