LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

 ‘Shpërthen’ demokrati/ “Pas 2013, PD u kthye në parti pazaresh”

29 Tetor 2021, 17:05, Politikë CNA
 ‘Shpërthen’ demokrati/ “Pas 2013, PD u kthye

Në Foltoren e Berishës në Lezhë, demokratët kanë shprehur pakënaqësitë e tyre për qeverinë Rama si dhe për vendimet personale të kreut të PD, Lulzim Basha.

Një prej demokratëve të flaktë thotë se deri në 2013, Partia Demokratike ishte një parti me parime ndërsa pas kësaj është bërë një parti pazaresh që mbahet me sfullaqe dhe call center-a.

?Deri në 2013 ishte Partia Demokratike, pas kësaj u bë një PD e pazareve. Mbahet me sufllaqe dhe call centera?, u hspreh demokrati./ CNA.al

Lajmet e fundit nga