LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Berisha: Basha vrau në pritë elitën e PD-së

29 Tetor 2021, 16:44, Politikë CNA
Berisha: Basha vrau në pritë elitën e PD-së

Ish kryeministri Sali Berisha ka deklaruar nga ‘Foltorja’ në Lezhë se, Lulzim Basha ka vrarë në pritë politikisht Elitën e PD.

Berisha tha se kryetari i ?ekzekutoi? dhe nuk i lajmëroi se do t?i hiqte, por e morën vesh nga radioja.

?Mos harroni se ata janë vrarë në pritë politikisht. I doli në pritë kryetari i ekzekutoi kryetari, as ua tha se do u heq, e morën vesh nga radioja? ka thënë Berisha në takimin me demokratët në Lezhë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga