LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mbledhja e Kuvendit Kombëtar/ Sali Berisha zbulon datën

29 Tetor 2021, 16:18, Politikë CNA
Mbledhja e Kuvendit Kombëtar/ Sali Berisha zbulon datën

Ish kryeministri Sali Berisha nga Lezha ka zbuluar datën se kur do të mbahet Kuvendi Kombëtar.

Ai tha se në 11 dhjetor do të mblidhet Kuvendi për të votuar për kreun e ri të PD.

Mjafton të hidhni sytë në televizione dhe të shihni se si gjithë analistët e zjarrtë të qeverisë janë angazhuar në mbështetjen të peng-Bashës.

Këto mjaftojnë që ne të hapim rrugën tonë, të ringremë apo të rithemelojmë PD-në. Nga Lezha kam kënaqësinë të informoj demokratët se më 11 dhjetor do mbahet Kuvendi Kombëtar i PD-së. Rroftë Lezha, rroftë PD”, tha Berisha./CNA.al

Lajmet e fundit nga